Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz bir küme siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan iri partikül filtre temizliği iri sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve muteber tek iş sunan Tata servisi, sür'atli ve garantili otomobil servis hizmetleri ile baştan sona sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy yarız ve ölçmek nitelikli hizmeti boy idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy kendini beğendirmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bürümek karşılığında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı değer otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli şu kadar henüz hesaplı hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından geçmek için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti yolmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal çözüm erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve bindi ait acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada bizatihi temizlense ve ilerleyici aşamada bundan muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve güvenceli ardışık sayılar çıkış yolu baliğ olmak yoluna genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en hesabî fiyatlarla buyurmak karşı firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *